انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

ارائه خدمات پشتیبانی صفر تا صد جهت نگارش رساله مدیریت کسب و کار از انتخاب موضوع پایان نامه تا نگارش کامل فصلهای پایان نامه و ارائه در جلسه دفاع

با مجرب ترین محققین سطح کشور خود را متعهد به ارائه برترین خدمات می دانیم

هم اکنون می توانید با کارشناسان شیفت موسسه تماس حاصل فرمایید  و سوالاتتان را مطرح کنید 09101502239 – 09103434482

فرم سفارش بررسی پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

رشته مدیریت کسب‌وکار یکی از جدیدترین گرایشهای شاخه مدیریت است که در معتبرترین دانشگاه‌های ایران تدریس می شود. بسیاری از دانشجویانی که در این حوزه درس خوانده اند، اکنون به مرحله ارائه پایان‌نامه می‌رسند. به همین دلیل هم ما در این نوشتار، اطلاعاتی درباره نحوه انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار برای شما عزیزان ارائه می کنیم و اگر قادر به انجام پایان نامه نباشید؛ در کنار شما خواهیم بود. تمام دانشجویانی که در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری درس خود را به اتمام می‌رسانند، ملزم به ارائه پایان‌نامه برای فارغ‌التحصیل شدن هستند. به همین دلیل هم این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای تمام دانشجویان دارد.

انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

مراحل نگارش پایان نامه مدیریت کسب و کار

دانشجویانی که به دنبال اطلاع از نحوه نگارش پایان‌نامه رشته مدیریت کسب‌وکار هستند، باید به این نکته توجه کنند که نوشتن پایان نامه مراحل مخصوص به خود را دارد که باید تمام جزئیات آن‌ها را رعایت کنند. همان طور که می‌دانید، پایان‌نامه کارشناسی ارشد یکی از مهم‌ترین بخشهای خاتمه تحصیلات شما به‌حساب می‌آید که باید در نگارش آن دقت کافی را بکار گیرید. پس به این بخش توجه کرده و مراحل اصلی نگارش پایان‌نامه رشته خود را درک کنید.

انتخاب موضوع پایان‌نامه

اولین و اصلی‌ترین قدم در نوشتن پایان نامه مدیریت کسب و کار، انتخاب موضوع است. اگر می‌خواهید پایان‌نامه خود را راحت‌تر پیش ببرید، باید در انتخاب موضوع دقت لازم را بکار گیرید. ما پیشنهاد می‌کنیم که موضوع پایان‌نامه خود را متناسب با فاکتورهایی مانند نیاز رشته تان، در دسترس داشتن امکانات تحقیق، داشتن علاقه و دانش در این زمینه، آینده شغلی و سایر موارد این‌چنینی انتخاب نمایید و اگر در این زمینه دچار مشکل یا تردید هستید حتما از مشورت اساتید مجتمع کانون رساله ایران بهره مند شوید.
این موضوع اهمیت بسیار زیادی در کل پایان‌نامه شما دارد و اگر موضوع جذابی انتخاب کنید، شما هم برای بهتر نوشتن آن ترغیب می‌شوید. بهتر است موضوع انتخابی شما کاملاً جدید باشد و در گذشته پایان‌نامه‌ای در آن خصوص نوشته نشده باشد. در این مرحله، سؤال اصلی پایان‌نامه خود را تعیین نمایید. زیرا هر تحقیق علمی در تلاش است که پاسخی به یکی از سؤال‌های علمی که تاکنون بی‌جواب مانده است، ارائه دهد.
اگر برای انتخاب موضوع ایده ای ندارید می توانید به مقالات الزیویر که به زبان انگلیسی است رجوع کنید و یا از مشورت اساتید کانون رساله ایران استفاده کنید.

نوشتن پروپوزال مدیریت کسب و کار

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت کسب‌وکار

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در نوشتن پایان نامه مدیریت کسب و کار، نوشتن پروپوزال است. بسیاری از افراد اعتقاد دارند که پروپوزال‌نویسی را می‌توان مهم‌ترین بخش پایان‌نامه در نظر گرفت. به همین دلیل هم باید به این موضوع توجه بسزایی شود. اساسا نوشتن پروپوزال مدیریت مساله مهم و حساسی است و در آن شما باید یک طرح کلی از پایان‌نامه خود را ارائه دهید.
این موضوع باعث ترغیب مخاطب به خواندن آن می‌شود. در این پروپوزال، شما باید موضوع خود را کاملاً برای مخاطب تشریح کرده و آن را توضیح دهید. همچنین باید تمام پژوهش‌هایی که در این حوزه انجام داده‌اید را مطرح نمایید. مراحل نوشتن پروپوزال عبارت‌اند از:

 1. موضوع تحقیق
 2. تشریح کامل موضوع و اهمیت آن در جامعه
 3. پژوهش‌های انجام‌شده در این حوزه
 4. اهداف پایان‌نامه و فرضیه‌ها
 5. روش‌ها و ابزارهای علمی تحقیق
 6. منابع

انتخاب منابع تحقیق پایان‌نامه

مرحله بعدی در نوشتن پایان نامه مدیریت کسب و کار که اهمیت زیادی دارد، انتخاب منابع تحقیق موضوع شماست. بعد از این‌که شما موضوع خود را انتخاب کردید، باید کتب و مقالات منتشرشده در آن زمینه را بررسی نمایید و از تمام تحقیقات انجام‌شده در این حوزه اطلاع داشته باشید. در این مرحله، منابع اولیه و ثانویه خود را انتخاب نمایید و تمامی آن‌ها را لیست کنید. به یاد داشته باشید که شما باید منابع خود را در انتهای پایان‌نامه درج کنید.

انتخاب منابع اولیه

منابع اولیه شامل منابعی می‌شوند که خالق ایده، نظریه یا آزمایش آن را نگاشته است. منابع اولیه بسیار مهم و واقعی هستند و اگر در حال نوشتن یک پایان‌نامه رشته مدیریت کسب‌وکار هستید یا هر رشت دیگری هستید، باید حتماً از این منابع استفاده نمایید.

انتخاب منابع ثانویه

از سوی دیگر، منابع ثانویه هم شامل منابعی می‌شود که درباره منابع اولیه نگاشته شده‌اند. بهتر است که این منابع نیز در تز کارشناسی ارشد شما گنجانده شوند. این منابع این موضوع را نشان می‌دهند که شما درک عمیقی از موضوع انتخابی خود دارید و هرآنچه که می‌نویسید را پیش‌ازاین درک کرده‌اید.

زمان پندی پایان نامه

تهیه برنامه زمان‌بندی انجام پایان‌نامه

بعد از انتخاب موضوع و تعیین منابع اولیه و ثانویه، باید شروع به نگارش مبانی نظری و پیشینه تحقیق پایان‌نامه کنیم. برای این‌که کار شما نظم و برنامه ریزی بیشتری نیاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم که زمان بندی مشخصی برای تمام شدن پایان نامه مدیریت کسب و کار خود تعیین نمایید و برای هر فصل فرصت کافی در نظر بگیرید. علی الخصوص در انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار که به دقت بیشتری نیاز است باید توجه داشته باشید که برای هر بخش از کار، شما باید تمام اصول پایان نامه نویسی را رعایت کرده و متن شما کاملاً علمی و آکادمیک باشد. توصیه می کنیم چنانچه در انجام پایان نامه تان دچار مشکل هستید حتما از محققین کانون رساله ایران بعنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت بهره مند شوید. ما راهکارهای مناسبی برای انجام صفر تا صد پایان نامه تان در نظر می گیریم.

هزینه انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

احتمالاً شما هم بسیاری از مؤسسات را دیده‌اید که هزینه بسیار بالا یا بسیار پایینی برای نگاشتن پایان نامه مدیریت کسب و کار تعیین می‌کنند. توجه داشته باشید که از هرگونه پرداخت هزینه‌های نجومی برای نوشتن پروپوزال یا پایان نامه خودداری کنید. برای تعیین هزینه انجام پایان نامه مدیریت در تمامی گرایشها، معیارهای متفاوتی دخیل هستند. این موارد عبارت‌اند از:

 • موضوع پایان‌نامه
 • دانشگاهی که در آن مشغول به تحصیل هستید
 • نرم‌افزارهای آماری تعیین شده در انجام پایان‌نامه
 • مقدار زمان مورد نیاز برای انجام پایان نامه
 • حجم محتوا
 • استخراج مقاله از پایان‌نامه و انتشار آن در ژورنال‌های برتر و بسیاری عوامل دیگر

همچنین جهت اطلاع از هزینه و نحوه انجام پایان نامه حسابداری می توانید به صفحه مزبور مراجعه کنید.

بهترین مؤسسه انجام پایان نامه مدیریت کسب و کار

همان طور که می‌دانید، مؤسسات مختلفی برای نوشتن پایان نامه مدیریت کسب و کار وارد میدان شده‌اند. این امر موجب می‌شود که شما را در انتخاب بهترین مؤسسه برای سپردن این کار، دچار سرگردانی کنند. به یاد داشته باشید که نمی‌توان به هر مؤسسه‌ای برای انجام این امر خطیر اعتماد کرد.
مؤسسه انتخابی شما باید از اعتبار کافی برخوردار باشد و نگارش پایان‌نامه را به بهترین شکل انجام دهد. همان طور که می‌دانید، نگارش پایان‌نامه کار بسیار تخصصی است که در تحصیل افراد اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل هم تلاش کنید که بهترین و معتبرترین مؤسسه را برای نوشتن پایان‌نامه خود انتخاب نمایید.
کانون رساله ایران بعنوان یکی از معتبرترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت؛ در بین دانشجویان این رشته شناخته شده است و شما براحتی با یک پرس و جوی ساده از بین دوستان خودتان به مسئولیت پذیری این موسسه پی خواهید برد. توجه داشته باشید که فرصت شما محدود است پس آن را صرف موسسات بی اعتبار نکنید