انجام پایان نامه مدیریت

مشاوره انجام پایان نامه مدیریت

پشتیبانی صفر تا صد پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت با آموزش کامل

انتخاب موضوع رساله مدیریت | مشاوره جهت انجام پایان نامه پروپوزال رشته مدیریت | نوشتن فصلهای کامل پایان نامه

هم اکنون با کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید  09101502239 همکاران ما مشتاقانه پاسخگوی شما هستند

انجام پایان نامه مدیریت

مرکز مشاوره تحصیلات تکمیلی «ایرانداکیومنت» یکی از معتبرترین مراکز مشاوره و آموزش جهت انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت در سطح کشور است.
ما با کادری متخصص و دلسوز مشتاقانه به شما کمک می کنیم تا از چالشهایی که بابت تدوین و ارائه پایان نامه تان پیش رو دارید براحتی عبور کنید، از این پس مسئولیت نهایی پایان نامه شما تا جلسه دفاع؛ برعهده موسسه ایرانداکیومنت است و ما این اطمینان را به شما می دهیم که با ارائه یک رساله فاخر، در کمترین زمان ممکن از پایان نامه خودتان دفاع کنید.
مشاوران تحصیلی و اعضای هیئت علمی موسسه ایرانداکیومنت برای مشاوره، آموزش و نگارش پایان نامه شما همواره در دسترس هستند پس اگر در مورد روند کار یا سایر جنبه های پایان نامه مدیریت سوالی دارید، با کارشناس علمی موسسه تماس بگیرید یا فرم مربوطه را تکمیل کنید.

انجام صفر تا صد پایان نامه

کانون رساله ایران مرکز انجام پایان نامه مدیریت

مرکز مشاوره تحصیلات تکمیلی «کانون رساله ایران» یکی از معتبرترین مراکز مشاوره و آموزش جهت انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت در سطح کشور است.
ما با کادری متخصص و دلسوز مشتاقانه به شما کمک می کنیم تا از چالشهایی که بابت تدوین و ارائه پایان نامه تان پیش رو دارید براحتی عبور کنید، از این پس مسئولیت نهایی پایان نامه شما تا جلسه دفاع؛ برعهده کانون رساله ایران است و ما این اطمینان را به شما می دهیم که با ارائه یک رساله فاخر، در کمترین زمان ممکن از پایان نامه خودتان دفاع کنید.
مشاوران تحصیلی و اعضای هیئت علمی موسسه ایرانداکیومنت برای مشاوره، آموزش و نگارش پایان نامه شما همواره در دسترس هستند پس اگر در مورد روند کار یا سایر جنبه های پایان نامه مدیریت سوالی دارید، با کارشناس علمی موسسه تماس بگیرید یا فرم مربوطه را تکمیل کنید.

 رتبه نخست مشاوره و آموزش انجام پایان نامه مدیریت در سراسر کشور [انتخاب موضوع | تصویب پروپوزال | نوشتن پایان نامه]

انجام صفر تا صد پایان نامه

اهم مطالب و راهنمای مربوط به مشاوره و تدوین پایان نامه مدیریت

قیمت انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت
بهترین موسسه مشاوره جهت انجام پروپوزال و پایان نامه مدیریت
انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت
استخراج مقاله از پایان نامه و رساله مدیریت
اصلاح، ویرایش و صفحه آرایی پایان نامه مدیریت
میزان رضایت و نظرات کاربران ایرانداکیومنت
پاسخ به پرسشهای متداول و رایج

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی

هزینه انجام پروپوزال و پایان نامه رشته مدیریت

نوشتن پروپوزال و پایان نامه مدیریت همواره برای دانشجویان عزیز هزینه هایی در داشته است حتی دانشجویانی که خود شخصا مایل به انجام پروژه پایان نامه شان هستند هم باید بودجه ای برای سرچ و دانلود مقالات، ترجمه منابع معتبر، تجزیه و تحلیل داده ها، تایپ، آموزش، ویراستاری و … در نظر بگیرند.
دانشجویانی که مایل هستند از خدمات مشاوره؛ آموزش و پشتیبانی این موسسه بهره مند شوند لازم است قبل از مراجعه به جدول قیمت خدمات، این نکته را مد نظر داشته باشند که هزینه انجام پایان نامه مدیریت به عوامل متعددی از جمله موضوع انتخابی، روش تحقیق، فرصتی که دانشجو در اختیار دارد، سطح کیفیت مورد انتظار اساتید راهنما، شرایط مالی دانشجویان کم بضاعت و … بستگی دارد بنابراین قیمتهای خدمات حدودی است و جهت اطلاع از قیمت دقیق پس از بررسی همه جوانب کار تعیین میشود.

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت

بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

انتخاب یک موسسه معتبر و با سابقه جهت مشاوره، آموزش و انجام پایان نامه مدیریت یکی از دغدغه های دانشجویان عزیز این رشته هست. توصیه اول ما به عزیزانی که در مرحله نوشتن پایان نامه شان هستند این است که حتی المقدور خودشان شخصا نگارش پایان نامه را برعهده بگیرند و تا حد امکان از کمک موسسات استفاده نکنند اما اگر به هردلیلی قادر به تکمیل پایان نامه تان نیستید؛ حتما از موسسات معتبر و صاحب نام استفاده کنید.
مهمترین رکن اساسی جهت انجام پروپوزال کارشناسی ارشد مدیریت، نوشتن پایان نامه یا رساله مدیریت، داشتن تجربه بسیار بالا و تخصص کافی در این رشته است تجربه و تخصص کافی در کنار مسئولیت پذیری و پاسخگویی، قطعا موجب موفقیت شما در ارائه یک پایان نامه بی نظیر خواهد بود. پس اگر در نگارش پایان نامه تان با مشکل مواجه شده اید؛ بلافاصله از مشاوره تحلیلی و تخصصی پژوهشگران ممتاز کانون رساله ایران استفاده کنید و مطمئن باشید موفقیت شما جز با بهره مندی از مشاورین متخصص و با تجربه؛ میسر نخواهد شد.
شاخصهای مهم در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه مدیریت را مطالعه کنید.

انتخاب موضوع پایان نامه مدیریت

انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت یکی از مهمترین و حساسترین مراحل مقدماتی پیش روی شماست. در انتخاب موضوع برای پایان نامه یا رساله مدیریت؛ باید موارد بسیار مهمی از جمله تکراری نبودن موضوع، دسترسی به منابع کافی و معتبر، نوآوری و جدید بودن موضوع، کاربردی و ارزشمند بودن تحقیق و … مورد توجه قرار بگیرند.
انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت مستلزم صرف وقت کافی و بررسی همه جوانب کار است اقدام عجولانه در این مرحله ممکن است دانشجو را با مشکلات متعددی مواجه کند. از عزیزانی که در انتخاب موضوع پایان نامه شان دچار سردرگمی شده اند دعوت می کنیم از ایده های پژوهشگران ممتاز موسسه ایرانداکیومنت بهره مند شوند. تهیه و پیشنهاد ناب ترین موضوعات پایان نامه مدیریت، برای دانشجویانی که قصد دارند از خدمات تخصصی این موسسه بهره مند شوند؛ کاملا رایگان می باشد.
در صورت تمایل می توانید فرم پیشنهاد موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت را تکمیل کنید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت مقدمات کار را مهیا کنند.

باید توجه داشته باشید که موضوع پایان نامه های رشته مدیریت نه باید خیلی سخت و دشوار باشد و نه خیلی سهل و سبک، بلکه باید از جنبه های مختلف پژوهشی در حد مطلوب و استاندارد باشد همچنین موضوع انتخابی نباید تکراری باشد. ضمنا باید قابلیت های اجرا و انجام یک موضوع را تا مرحله پایانی بررسی کنید، مکررا مشاهده شده که برخی دانشجویانی که خودشان شخصا اقدام به طرح موضوع برای پایان نامه شان می کنند؛ قابلیت انجام موضوع را در نظر نمی گیرند و متاسفانه در انجام پایان نامه دچار مشکلهای اساسی شده و ممکن است اساسا امکان دفاع از پایان نامه را از دست بدهند.
علاوه بر موارد ذکر شده؛ موضوع پایان نامه مدیریت  بایستی کاربردی باشد، منابع معتبر و کافی برخوردار باشد و جدید، به روز و از نظر پژوهشی جذاب باشد.
از شما دعوت می کنیم چنانچه در انتخاب موضوع برای پایان نامه تان دچار مشکل هستید؛ از پیشنهادات و ایده های ما بهره مند شوید. سالها تجربه ما در زمینه نگارش پایان نامه های ارشد و دکترا؛ می تواند کمک شایان و قابل توجهی به شما بکند و مطمئن باشید موفقیت بدون استفاده از تجربه مشاورین معتبر دست یافتنی نیست.

انتخاب موضوع پایان نامه

در پایان باید یادآوری کنیم که خیلی نمی توان روی نقش اساتید محترم راهنما در پیشنهاد موضوع برای پایان نامه مدیریت حساب باز کرد چرا که نقش این عزیزان بیشتر مخرب است تا سازنده! ما در کانون رساله ایران با در نظر گرفت تمام حساسیتهای مربوط به انخاب موضوع؛ تا به سرانجام رسیدن نهایی آن از شما عزیزان پشتیبانی می کنیم
همچنین در یک مقاله به بررسی پروپوزال و معنای آن پرداخته ایم توصیه می کنیم جهت آگاهی از نحوه نوشتن پروپوزال مدیریت؛ مقاله مزبور را مطالعه کنید.

استخراج مقاله از رساله مدیریت

استخراج مقاله از پایان نامه های رشته مدیریت از خدمات ویژه موسسه ایرانداکیومنت است. استخراج مقاله از پایان نامه مستلزم داشتن تجربه و مهارت کافی است و پژوهشگری که این امر مهم را برعهده می گیرد بایستی علاوه  بر تسلط کامل نسبت به مباحث روز به رشته مدیریت، با شیوه نگارش مقاله هم آشنایی کامل داشته باشد.
اگر پایان نامه شما در موسسه ایرانداکیومنت  تهیه شده باشد، قطعا حائز شرایطی هست که بتوانید از محتوای پایان نامه یک یا دو مقاله استخراج کنید و در مجلات معتبر بین المللی به چاپ برسانید؛ اما اگر پایان نامه را خودتان نوشته اید یا اینکه در موسسات دیگری انجام شده است؛ باید از لحاظ محتوای علمی و رعایت سایر اصول نگارشی مورد بررسی قرار بگیرد و اگر سطح علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم.

اصلاح، ویرایش و صفحه آرایی پایان نامه مدیریت

شاید بسیاری از دانشجویان عزیز گرایشهای مختلف رشته مدیریت، بتوانند کل یا حتی بخشهایی از پایان نامه شان را خودشان بنویسند اما رسیدن به مرحله تایید کامل پایان نامه توسط اساتید راهنما و مشاور حقیقتا کار دشواری است.در بسیاری مواقع اساتید محترم نظرات اصلاحی روی پایان نامه مطرح می کنند که تأمین نظر استاد راهنما خارج از توان و حوصله دانشجو است موسسه ایرانداکیومنت؛ با کوله باری از تجربه و مهارت در کمترین زمان ممکن اشکالات و نواقص پایان نامه دانشجویان عزیز را مورد ارزیابی قرار می دهد و تمام اقدامات لازم را جهت تکمیل و رفع نقص آن (تا مرحله تایید و رضایت استاد محترم) برعهده می گیرد.

بیشتر بخوانید: انجام پایان نامه حسابداری

همان طور که می‌دانید، پایان‌نامه کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار یکی از مهم‌ترین بخش جهت تکمیل تحصیلات و فارغ التحصیلی دانشجویان این رشته به‌حساب می‌آید که باید در نگارش آن دقت کافی را بکار گیرید. پس به این بخش توجه کرده و جهت آگاهی از مراحل اصلی نگارش پایان‌نامه مدیریت کسب و کار مقاله مزبور را مطالعه کنید.

سوابق کارگروه مدیریت موسسه ایرانداکیومنت در نگارش گرایشهای مختلف پایان نامه مدیریت و نظر دانشجویانی که از خدمات موسسه استفاده کرده اند:

0جلد
تعداد پایان نامه های تدوین شده گرایشهای مدیریت

کارتون بی نقص و عالی بود. سپاسگزارم

حسن کشاورز, دانشگاه آزاد نطنز

انجام پایان نامه من کمی طول کشید ولی کیفیتش خوب بود. دفاع کردم ممنون

اسماعیل نقابدار, دانشگاه آزاد تهران شمال

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من به راحتی تصویب شد لطفا نگارش پایان نامه ام رو شروع کنین

سهیلا مشتیها, دانشگاه آزاد دماوند

از آقای دکتر فرجی سپاسگزارم کارشون خوب و مورد پسند استاد راهنمام بود
ممنون از همه تون

سیما برجعلی, دانشگاه تهران

کار رساله من غلط تایپی داشت ولی در کل کیفیتش خوب و قابل قبول بود ازتون ممنونم ولی سعی کنین خطاهای تایپی رو به حداقل برسونید

ستاره سهامدار, دانشگاه آزاد تهران مرکز

استاد راهنمای من خیلی سخت گیر هست و خودم هم فرصت انجام پایان نامه ام رو ندارم لطفا برای همکاری با من تماس بگیرید

اسماعیل حسن زاده, دانشگاه آزاد تهران جنوب

بابت مدیریت خوب شرکت شما و تعهد و پاسخگوییتان تشکر می کنم انشاءالله بعد از تصویب پروپوزال برای ادامه کار هم مزاحمتان می شوم

آرمان شهریسا, دانشگاه پیام نور

کی میتونم از پایان نامه ام دفاع کنم. من فرصت زیادی ندارم

اکرم بیدار, دانشگاه پیام نور شهرکرد

کیفیت مطلوب کارهای شرکت شما؛ نشان از مدیریتی صحیح و دقیق دارد. ممنون از شما ضمنا بدلیل بیماری استاد راهنمام دفاع من یک ماه به تاخیر افتاد

خیرالله پرهیزکاری, دانشگاه علامه

از اینکه طبق برنامه زمانبندی کارم رو جلو بردین از شما ممنونم

حسن حبیب پور, دانشگاه آزاد یزد

پایان نامه ام خوب کار شده بود ممنون از زحمات شما لطفا سریعتر برای مقاله  اقدام کنید

هدیه تبریززاده, دانشگاه آزاد تبریز

قیمت خدمات شما نسبت به جاهایی که دوستانم کار کرده بودن مناسبتر بود امیدوارم کیفیت کارتون هم مطلوب باشه

ناصر پدران, دانشگاه آزاد تهران شمال

کارم رو زودتر از آنچه که استاد پژوهشگر وعده داده بود تحویل دادین ممنون البته کمی غلط تایپی هم داشت که قابل چشم پوشی بود

روزبه جوانیان, دانشگاه آزاد رودهن

به نظرم قیمت خدماتتون کمی بالا بود ولی کیفیت کارتون خیلی خوب

حمیده سیاه پوش, دانشگاه اراک

من با موفقیت از پایان نامه ام دفاع کردم ممنون از همکاری شما. حتما دوستان دیگه رو بهتون معرفی میکنم

راضیه صداقت پیشه, دانشگاه شاهرود

حجم کاری که به من تحویل دادین به نسبت کم بود و مجبور شدم یه بخشهایی رو خودم بهش اضافه کنم ولی در مجموع کار خیلی خوب بود. برای کار کارشناسی ارشدم که دکتر نورالله پور انجام داده بود رضایت بیشتری داشتم

سهراب امیررضایی, دانشگاه آزاد دزفول

خواستم بدونم شما کار مقاله رو به تنهایی انجام می دین من پایان نامه ام رو خودم نوشتم؟ و آیا ضمانت چاپ هم داره یا نه؟ برای مجلات مورد تایید وزارتین می خوام

پرویز کیایی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

فقط خواستم تشکر کنم ازتون

بازم ممنون

پیمان کریم زاده, دانشگاه آزاد تهران جنوب

یگی از دوستام آدرس شرکت شما ره به من داده لطفا با من تماس بگیرین. دانشجوی حقوق جزا هستم

زینب جهانگیری, دانشگاه مازندران

من دو ماه بیشتر زمان ندارم؛ کارم قابل انجام هست؟

چهار سال پیش کار مقطع کارشناسی ارشدم رو شما انجام داده بودین

طناز اصفهانی, دانشگاه آزاد آمل

تقریبا از انجام رساله ام نا امید شده بودم که با کانون رساله زبان آشنا شدم. از اینکه دلسوزانه همراه من بودید بینهایت سپاسگزارم و برای شما آرزوی توفیق دارم

پدرام پارسا, دانشگاه تهران

از اینکه تونستین تحسین استاد راهنمای سخت گیر من رو برانگیزید باعث خوشحالی من شد. کار شما خیلی خوب هست ممنون از شما

رقیه پورخباز, دانشگاه آزاد نطنز

بهتون تبریک میگم…

مژگان وارسته, دانشگاه اهواز

کار بیشتر از آنجه که فکر می کردم طول کشید ولی ممنون از همکاری خوب شما

کریم حداوندی, دانشگاه یادگار امام

از اینکه در تمام این مدت مکررا مزاحمتون شدم منو ببخشید و ممنون از پاسخگویی صبورانه شما. آرزوی موفقیت بیشتری براتون دارم

رضا شایسته فرد, دانشگاه آزاد تهران شمال

برای من فقط پروپوزال انجام دادین که از کار راضی بودم. مرسی

عبدالله چینی کار, دانشگاه تهران

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا نگارش پایان نامه ام رو شروع کنین

نیلوفر محمدی, دانشگاه علامه

از برخورد بسیار خوب کارشناسانتون خیلی ممنونم واقعا خوش اخلاق هستن مخصوصا خانم جعفری و آقای زابلی

رویا علیپور, آزاد اراک

من قیمتهاتون رو با جاهای دیگه مقایسه کردم در یک سطح بود اما تعریف کیفیت کار شما رو خیلی شنیدم

سعید تقی زاده, دانشگاه اصفهان

کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم…

کامل شاهی, دانشگاه زابل

لطفا فهرست منابع پایان نامه من رو هم ارسال کنین تا بتونم مطالعه کنم ممنون

ثریا تمامی , دانشگاه کرمان

کار من رو دکتر زنجانی انجام داده بود بغیر از یگی دو مرحله تاخیر در تحویل کارها ولی انصافا کارشون خوب بود.

نیما آسوده, دانشگاه آزاد مشهد

کار من نسبت به دوستام خیلی بهتر شده بود

شهرام کارآزموده, دانشگاه آزاد یاسوج

لطفا نسخه کامل پایان نامه رو برام ایمیل کنین؛ از تلگرام دریافت نکردم

پردیس جوانمرد, آزاد تهران مرکز

براتون آرزوی موفقیت بیشتری دارم

پرستو رازدار, آزاد یادگار امام

حجم کاری که به من تحویل دادین به نسبت کم بود و مجبور شدم یه بخشهایی رو خودم بهش اضافه کنم ولی در مجموع کار خیلی خوب بود. برای کار کارشناسی ارشدم که دکتر نورالله پور انجام داده بود رضایت بیشتری داشتم

سهراب امیررضایی, دانشگاه آزاد دزفول

خواستم بدونم شما کار مقاله رو به تنهایی انجام می دین من پایان نامه ام رو خودم نوشتم؟ و آیا ضمانت چاپ هم داره یا نه؟ برای مجلات مورد تایید وزارتین می خوام

پرویز کیایی, دانشگاه آزاد تهران مرکز

فقط خواستم تشکر کنم ازتون

بازم ممنون

پیمان کریم زاده, دانشگاه آزاد تهران جنوب

یگی از دوستام آدرس شرکت شما ره به من داده لطفا با من تماس بگیرین. دانشجوی حقوق جزا هستم

زینب جهانگیری, دانشگاه مازندران

من دو ماه بیشتر زمان ندارم؛ کارم قابل انجام هست؟

چهار سال پیش کار مقطع کارشناسی ارشدم رو شما انجام داده بودین

طناز اصفهانی, دانشگاه آزاد آمل

تقریبا از انجام رساله ام نا امید شده بودم که با کانون رساله زبان آشنا شدم. از اینکه دلسوزانه همراه من بودید بینهایت سپاسگزارم و برای شما آرزوی توفیق دارم

پدرام پارسا, دانشگاه تهران

از اینکه تونستین تحسین استاد راهنمای سخت گیر من رو برانگیزید باعث خوشحالی من شد. کار شما خیلی خوب هست ممنون از شما

رقیه پورخباز, دانشگاه آزاد نطنز

بهتون تبریک میگم…

مژگان وارسته, دانشگاه اهواز

کار بیشتر از آنجه که فکر می کردم طول کشید ولی ممنون از همکاری خوب شما

کریم حداوندی, دانشگاه یادگار امام

از اینکه در تمام این مدت مکررا مزاحمتون شدم منو ببخشید و ممنون از پاسخگویی صبورانه شما. آرزوی موفقیت بیشتری براتون دارم

رضا شایسته فرد, دانشگاه آزاد تهران شمال

برای من فقط پروپوزال انجام دادین که از کار راضی بودم. مرسی

عبدالله چینی کار, دانشگاه تهران

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا نگارش پایان نامه ام رو شروع کنین

نیلوفر محمدی, دانشگاه علامه

از برخورد بسیار خوب کارشناسانتون خیلی ممنونم واقعا خوش اخلاق هستن مخصوصا خانم جعفری و آقای زابلی

رویا علیپور, آزاد اراک

من قیمتهاتون رو با جاهای دیگه مقایسه کردم در یک سطح بود اما تعریف کیفیت کار شما رو خیلی شنیدم

سعید تقی زاده, دانشگاه اصفهان

کاش زودتر با مجموعه شما آشنا می شدم…

کامل شاهی, دانشگاه زابل

لطفا فهرست منابع پایان نامه من رو هم ارسال کنین تا بتونم مطالعه کنم ممنون

ثریا تمامی , دانشگاه کرمان

کار من رو دکتر زنجانی انجام داده بود بغیر از یگی دو مرحله تاخیر در تحویل کارها ولی انصافا کارشون خوب بود.

نیما آسوده, دانشگاه آزاد مشهد

کار من نسبت به دوستام خیلی بهتر شده بود

شهرام کارآزموده, دانشگاه آزاد یاسوج

لطفا نسخه کامل پایان نامه رو برام ایمیل کنین؛ از تلگرام دریافت نکردم

پردیس جوانمرد, آزاد تهران مرکز

براتون آرزوی موفقیت بیشتری دارم

پرستو رازدار, آزاد یادگار امام

نکته ای مهم در خصوص مسئولیت پذیری کانون رساله ایران در

انجام صفر تا صد پایان نامه مدیریت

دانشجویان عزیز؛ نوشتن پایان نامه مدیریت یک کار پژوهشی کامل و زمان بر است که محول کردن آن به موسسات فقط زمانی توام با موفقیت و حصول نتیجه مطلوب خواهد بود که همراه با آموزش و پشتیبانی کامل باشد. انجام پایان نامه شما چه در مرحله انتخاب موضوع باشد، چه در مراحل انجام فصول پایان نامه و یا حتی نیازمند به پشتیبانی اضافی برای تکمیل تجزیه و تحلیل کیفی یا آماری، ما آماده ایم بدون هیچ محدودیتی، در هر مرحله از پایان نامه در کنار شما باشیم تا اطمینان حاصل کنیم یک پایان نامه با کیفیت در جلسه دفاع ارائه خواهید کرد.

توصیه های ویژه:

انجام پایان نامه حقوق
انجام پایان نامه حقوق تضمینی و در بالاترین سطوح کیفیت

انجام پایان نامه علوم سیاسی
صفر تا صد پایان نامه علوم سیاسی با آموزش و پشتیبانی کامل

هزینه انجام پایان نامه تاریخ
برآوردی دقیق از هزینه انجام پایان نامه فاخر از رشته تاریخ

مشاوره انجام صفر تا صد پایان نامه
آموزش مراحل پایان نامه از مقدمات تا انتها

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد
راهکارهایی برای نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد

آموزش انجام پایان نامه حقوق خصوصی
مرکزی تخصصی جهت مشاوره به دانشجویان حقوق